16 důvodů proč nakupovat u nás:

 

 • Široký sortiment (přes 33 značek, přes 2990 produktů na výběr a pořád se rozšiřujeme)
 • Běžné slevy/zvýhodnění 2-15% dle druhu zboží jsou již promítnuty v ceně
 • Slevové kupóny, které se odečítají v průběhu objednávky - měníme v příslušenství navíc
 • Česká distribuce - záruka servisu, zboží obsahuje tištěný návod v českém jazyce.
 • E-mailové a tel. poradenství ZDARMA
 • Rychlá komunikace, otevřený a individuální přístup k zákazníkům
 • Pro objednání zboží není potřeba se registrovat
 • Osobní odběr v Praze( dle domluvy )
 • Osobní doručení po Praze ( dle domluvy )
 • Při nákupu nad 7.261,- s DPH doprava v síti Zásilkovny.cz a Uloženky.cz ZDARMA
 • U některých produktů doprava zdarma již od 2.490,-
 • Platba dobírkou, převodem na účet, se splatností.
 • Recenze a zkušenosti zákazníků
 • Jsem plátcem DPH
 • 5 způsobů dopravy ( doprava již od 60,- )

 

 

FOTO MÁLEK - Petr Málek - idatabaze.czFotoaparáty a příslušenství - idatabaze.cz

 

 

Doporučuji:

 

 

 

 

 

 

 

Fotografické filtry / B+W

Filtry B+W začali vyrábět obchodní partneři Biermann a Weber v Berlíně v roce 1947. Pozdější sloučení s firmou Optische Werke Jos. Schneider umožnilo rozšířit nabídku o speciální filtry pro vědecké a technologické použití, vylepšit vícenásobné antireflexní (MC) a ochranné (MRC) ovrstvení filtrů. To učinilo ze značky B+W předního světového výrobce kvalitních filtrů, jejichž optické vlastnosti umožňují jejich použití na těch nejlepších objektivech.
B+W byly první filtry na světě, které používaly technologii vícenásobného ovrstvení s ochranou povrchu  (Multiple Resistant Coating) proti vodě a poškrábání v kombinaci s excelentní redukcí nežádoucích reflexů. Tyto vrstvy dodnes žádný jiný výrobce nepřekonal. Jsou nepřilnavé a filtry B+W se díky nim snadno čistí.
B+W zásadně používá kvalitní optické sklo německé sklárny Schott, které zaručuje optimální kvalitu a splňuje nejpřísnější optické parametry.

Objímka filtrů B+W je vyrobena z mosazi, která je měkká a nedochází tak k „zakousnutí“ filtru do závitu objektivu. Sklo v objímce skvěle sedí a tak je minimalizována možnost rozbití filtru při menších nárazech. Povrch objímky je hloubkově eloxován a nedochází tak k jeho odírání jako u lakovaných objímek. Inovovaná objímka F-Pro je designovaná pro použití s objektivy až 24mm pro 35mm políčko bez vinětace (v závislosti na konstrukci objektivu). Pro ještě širší objektivy jsou určeny objímky SLIM, které jsou např. u polarizačních filtrů Kaesemann jen 5mm tenké.

Novinka roku 2008 - XS-PRO DIGITAL - speciální nízká objímka pro širokoúhlé objektivy s předním závitem. Firma Schneider stále nedoporučuje “vrstvení” několika filtrů, které zhoršuje kresbu objektivu, a proto tato objímka slouží zejména k upevnění standardních krytek na filtr. Filtr je jedinečný v tom, že na rozdíl od ostatních značek zachovává sklo silné 1,3mm, tedy stejné, jako v běžných filtrech F-PRO. Výrazně se tedy snižuje možnost prasknutí skla při nárazu filtru.
Momentálně jsou ve výrobě filtry UV 010 MRC a 007 MRC. Během roku by měly být s touto objímkou k dispozici postupně i ostatní typy filtrů.

Pro nejširší objektivy B+W vyrábí předsazené filtry.
Zatímco běžné objímky filtrů mají přibližně stejný vnější průměr jako je průměr závitu na objektivu, je přední část objímky předsazených filtrů předimenzována k poměru k závitu a filtr má mnohem větší sklo. Výhodou je více „prostoru“, takže okrajové paprsky dopadají z venku pod vyšším, šikmým a širším odrazovým  úhlem a na obrázku se v rozích nevyskytuje vinětace.
Pro extrémně širokoúhlé objektivy, obzvláště velkoformátové objektivy s velkým zobrazovacím kruhem, jako jsou Schneider objektivy s označením XL, které mají zobrazovací úhel 110° nebo dokonce 120°, jsou tyto objímky absolutní nezbytností. Jelikož širokoúhlé objektivy mají z fyzikálních důvodů nevyhnutelný pokles ostrosti směrem k okrajům, byla by zde vinětace ještě výraznější. Tyto filtry se vyrábějí na objednávku, v případě zájmu prosím piště na info@obscura.cz.

Předsazené filtry B+W

 

©2018 - Foto Málek | Praha-Letňany

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.