Ricoh Theta SC White

 • Akce
 • Doprava ZDARMA

Přednosti 360° snímky a videa jedním záběrem Snadné prohlížení snímků a video záznamů klepnutím a spuštěním aplikace ve vašem smartphonu Sdílení n... celý popis
Dostupnost
Není skladem
6 190,00 Kč
5 115,70 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:155
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace
 • Přednosti

  • 360° snímky a videa jedním záběrem
  • Snadné prohlížení snímků a video záznamů klepnutím a spuštěním aplikace ve vašem smartphonu
  • Sdílení na sociálních sítích, speciálně věnovaných webových stránkách nebo Google Mapách a Google+TM pomocí vašeho smartphonu
  • Vysokorychlostní Wi-Fi přenos
  • Možnost vytvoření originální RICOH THETA aplikace pomocí API/SDK
  Vzdálenost objektucca. 10cm až nekonečno (od předního části objektivu)
  Režim exponování
  Snímky: Auto, priorita času, priorita ISO, Manuálně*1, Video: Auto
  Ovládání expozice
  Program AE, priorita ISO, priorita času AE, manuální expozice
  Kompenzace expozice
  Snímky: manuální kompenzace (-2.0 až +2.0EV, krok 1/3EV) *1
  ISO citlivost (standardní výstupní)Snímky: ISO 100 až 1600, Video: ISO 100 až1600
  Vyvážení bílé
  Snímky: Auto, exteriér, stíny, zataženo, žárovky 1, žárovky 2, denní světlo zářivky, přirozené bílé zářivky, bílá zářivka, žárovkové světlo barevné zářivkové *1, Video: Auto
  Závěrka
  Snímky: 1/8000 sek. až 1/8 sek. snímky (manuálně):1/8000 sek. až 60 sek. video (L): 1/8000 sek. až 1/30 sek. video (M): 1/8000 sek. až 1/15 sek.
  Záznamové mediumInterní paměť: cca. 8GB
  Počet snímků, které lze zaznamenat, čas *2
  Snímky: cca. 1600 (L), cca. 9000 (M), video (čas záznamu): max. 5 minut *3 vdeo (celková doba záznamu): cca. 63 minut (L), cca. 171 minut (M)
  Zdroj energie
  Lithium-iontová baterie (vestavěná) *4
  Výdrž baterie
  cca. 260 snímků *5
   
  Formát souborů
  Snímky: JPEG (Exif Ver. 2.3), kompatibilní s DCF2.0, Video:MP4 (Video: MPEG-4 AVC/H.264, Audio: AAC) 
  Externí přípojkamicro USB: USB 2.0
  Dálková spoušťCA-3 (volitelná) 
  Externí rozměry
  45.2mm (š) x 130.6mm (v) x 22.9mm (17.9 mm *6) (h) 
  Hmotnostcca. 102g
  Konstrukce objektivu7 elementů v 6 skupinách 
  Světelnost objektivu FF2.0 
  Rozměr obrazového senzoru1/2.3 (x2) 
  Efektivní pixely obrazového senzoru12MP (x2), počet pixelů je ekvivalentní cca. 14MP 
  Velikost souboru (snímky)L:5376x2688 M:2048x1024 
  Velikost souboru (video)
  L: 1920x1080/30fps/16Mbps
  M: 1280x720/15fps/6Mbps
  Komunikační protokolHTTP 

  *1. Pro změnu režimů nebo konfiguraci manuálního nastavení je třeba smartphon.
  *2. Počet snímků a jsou pouze vodítkem. Skutečný počet se může lišit dle podmínek během záznamu.
  *3. Při nárůstu interní teploty dojde automaticky k vypnutí.
  *4. Baterii nabijte připojení k PC použitím přiloženého kabelu USB.
  *5. Počet snímků, které lze exponovat je na základě způsobu měření Ricoh (zapnutá bezdrátová komunikace, každých 30 sekund je exponován jeden snímek a přenesen do smartphonu). Skutečný počet se může lišit dle podmínek při použití.
  *6. Mimo část s objektivem. 

  RICOH THETA SC
  NOVÝ KONVENČNÍ MODEL V ŘADĚ 360-STUPŇOVÝCH KAMER RICOH THETA

  Byla vyvinuta jako standardní model v populární sérii RICOH THETA, 360-stupňová kamera poskytuje vynikající použitelnost i pro uživatele, kteří s 360° kamerou začínají a nabízí velký rozsah vlastností a spolehlivých specifikací.
  Od doby kdy byla představena na trhu prvá RICOH THETA v roce 2013 jako světově prvá 360-stupňová kamera, *1 byla použita v celé řadě vizuálních oborů. Je výjimečným zobrazovacím nástrojem, s plně sférickými snímky, který vytváří nečekané vizuální vyjádření. Model nejvyšší třídy, RICOH THETA S, byl oznámen v roce 2015, aby uspokojil požadavky uživatelů na vyšší kvalitu snímků a obchodně zaměřené aplikace. Na základě toho byla přijata obzvlášť fotografy a i obchodníky - lidmi, kteří projevili nadšený zájem o 360-stupňové snímání..
  Byl vyvinut jako model standardní série, nová RICOH THETA SC poskytuje bezstarostnou zábavu se 360-stupňovým snímáním a také naznačuje příchod nové éry virtuální reality. Při zachování vysoké úrovně kvality obrazu poskytované RICOH THETA S a použitím vysoce výkonného obrazového senzoru CMOS a světelného objektivu, je tento model zkonstruován tak, aby měl nižší hmotnost než model předchozí..
  RICOH THETA SC umožňuje uživatelům snadno přenést zaznamenané 360-stupňové snímky do smartphonů a tabletů. Své snímky a videa mohou též nahrát na theta360.com, specializovanou webovou stránku a potom je sdílet na sociálních sítích nebo přímo nahrát 360-stupňová videa přímo na Facebook a YouTube.

  *1. Masově vyráběný produkt schopný zaznamenávat scény kolem, nahoře i dole a uložit je do plně sférických snímků (říjen 2013, založeno na průzkumu Ricoh).

  HLAVNÍ VLASTNOSTI

  1 Vysoké rozlišení, plně sférické snímky
  RICOH THETA SC poskytuje vysoké rozlišení, plně sférické snímky s výstupem přibližně 14.0 efektivních megapixelů díky kombinaci dvou vynikajících komponentů: jasné, světelné optice složené ze dvou objektivů (stejná max. světelnost F2.0 jako u vyššího modelu) a velikosti obrazového senzoru. Dohromady zaznamenávají nádherné 360-stupňové snímky s minimální hladinou šumu, i při záznamu nočních scenerií. Fotograf
  může udělat řadu nastavení pomocí synchronizované WiFi pomocí smartphonu nebo tabletu, díky kompletně přepracovanému uživatelskému rozhraní je ovládání pomocí speciální aplikace intuitivní.
  RICOH THETA SC umožňuje uživateli nahrát zaznamenané sférické snímky na theta360.com, specializovanou webovou stránku a sdílet je na sociálních sítích jako je Facebook, Twitter, Instagram a Tumblr. Je též možno dát zaznamenaná videa na 360° kanály jako jsou Google MapsTM, Google+TM a YouTubeTM.

  2. Vysoké rozlišení, sférické video

  RICOH THETA SC zaznamenává plně sférická videa ve vysokém rozlišení, Full HD kvality (1920 x 1080 záznamové pixely, 30 snímků za sekundu) po maximální dobu pěti minut. (po procesu sloučení). Uživatel může bez velkého úsilí vytvářet dokonalá videa na smartphonu nebo na tabletu, bez potřeby osobního počítače. Uživatel může snadno změnit rozměr obrazu, tvar i kompozici videa jednoduchou operací konečky. Použitím
  speciální aplikace pro úpravu videa THETA+Video,*2 může uživatel snadno upravovat video záznamy.
  Stejně jako sférické snímky, mohou uživatelé RICOH THETA SC nahrát svá, upravená videa (max. kapacita dat 5MB) na www.theta360.com a sdílet je na sociálních sítích.
  *2. THETA+ Video aplikace pracují na iOS8.0. nebo novější nebo na Android 4.4 a novější. Správný chod není u všech mobilních přístrojů zaručen.

  3. 360° Live-view zobrazení

  Při synchronizaci se smartphonem nebo tabletem, poskytuje RICOH THETA SC Live View zobrazení (jen u snímků) na monitoru přístroje. To dovoluje uživateli kontrolovat efekt provedených změn v nastavení na obrazovce Live-view během exponování. Kamera má na výběr dva režimy zobrazení: celá obrazovka nebo panorama.

  4. Stylové design těla se snadným ovládáním
  RICOH THETA SC je vybavena indikátory LED na předním panelu pro rychlé potvrzení aktuálně nastaveného režimu pohledem a přepínacím tlačítkem snímky/video na boční straně. Uživatel může ovládat kameru plynule a jistě, když bude odpojena od smartphonu nebo tabletu.

  5. Další vlastnosti

  • Velká interní paměť (cca. 8GB) pro uložení cca. 1,600 snímků
  • Minimální prodleva spuštění 1.5 sekundy
  • Funkce samospouště s prodlevou volitelnou na smartphonu nebo tabletu
  • Funkce intervalové expozice, vhodná pro tvorbu časosběrných videí
  • Theta+ aplikace použitelné pro úpravu snímků a export souborů s obrazovými daty pro tisk 

  Wi-Fi je registrovaná obchodní známka Wi-Fi Alliance. • Facebook je registrovaná obchodní známka Facebook, Inc. • Twitter je registrovaná obchodní známka Twitter, Inc. Tumblr je registrovaná obchodní známka Tumblr, Inc. Instagram je registrovaná obchodní známka Instagram LLC. • Android, Google maps, Google+ a YouTube jsou registrované obchodní známky Google Inc. • iOS je registrovaná obchodní známka Cisco v U.S. a ostaních zemích a je používána pod licencí. • Všechny ostatní obchodní známky jsou vlastnictvím příslušných majitelů. • Design a specifikace jsou předmětem změn bez předchozího upozornění

 

 

 

Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

 

©2018 - Foto Málek | Praha-Letňany

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.